Avondcompetitie met Huizen: 4 wedstrijden (22 mei / 5 en 19 juni / 3 juli)

Startgebied Nabij GM32 binnen een straal van 1 zeemijl.

Drone video 3 - juli 2018 https://vimeo.com/279330102 

Waarschuwingseinen per klasse

  • R&P 19:15
  • SW-C 19:20
  • SW-B 19:25
  • SW-A 19:30

Wedstrijdregelement: Link naar het document

Banenkaart: Link naar het document

Uitslagen

Eind klassement

SW Laag

  Haven Zeilno Naam Deelnemers eindresultaat Almere alleen
  HUIZEN 580 Hulst-Tabak Frequent Flyer 21  
  ALMERE 446 M. Pessels LeFF 25 12
  ALMERE 420 G. Snel Second Wave 28 14
  HUIZEN 507 Ronald Kuik Caravelle 29  
  HUIZEN 516 Adri Hidding Con Fuoco 32  
  HUIZEN 628 Rob Schoots Wammes 36  
  ALMERE 404 H. Stuivenberg Schuimsnor 38 20
  HUIZEN 542 Stanley Braham Nina 39  
  ALMERE 405 Michael Brouwer Pura vida 40 21
  ALMERE 409 R. Godthelp Zahir 41 20
  ALMERE 403 F. Brand Fianchetto 44 19
  HUIZEN 611 Allard Welling Wood White 49  
  HUIZEN 518 Hans Ykema Twirre 49  
  ALMERE 631 R. Raadsheer Jetz get Loss 50 23
  HUIZEN 603 Anton van Duinkerken Luna 56  
  HUIZEN 660 Joost van Loon Maria 56  
  HUIZEN 622 Rob Posthumus Circe II 60  
  HUIZEN 506 Berthus Sala Mindlift 61  
  ALMERE 495 R. de Groot Fortune 68 27
  HUIZEN 799 René Yestra Waterworld 69  
           
  Haven Zeilno Naam Deelnemers eindresultaat Almere alleen
  ALMERE 446 M. Pessels LeFF 25 12
  ALMERE 420 G. Snel Second Wave 28 14
  ALMERE 403 F. Brand Fianchetto 44 19
  ALMERE 404 H. Stuivenberg Schuimsnor 38 20
  ALMERE 409 R. Godthelp Zahir 41 20
  ALMERE 405 Michael Brouwer Pura vida 40 21
  ALMERE 631 R. Raadsheer Jetz get Loss 50 23
  ALMERE 495 R. de Groot Fortune 68 27

 

SW Hoog

 

  Haven Zeilno Naam Deelnemers eindresultaat Almere alleen
  HUIZEN 1 Hans Colenbrander Hebbus 14  
  HUIZEN 608 Arjan Broers Zeemeeuw 16 0
  HUIZEN 552 Paul Toornstra Inja 20  
  ALMERE 453 A. Petrus Adventure 23 12
  ALMERE 433 F. Schopman Di Lago 25  
  ALMERE 458 J. Wiggers Kek 34  
  ALMERE 456 S. Stoffers Wolk 38  
  ALMERE 406 J. Gerrits First Love 46  
  HUIZEN 645 Eric van Heck Dehlya 50  
  HUIZEN 525 Kester North OId Man 51 0
  HUIZEN 511 Piet Bakker Balder 51 0
  HUIZEN 127 Albert de Brouwer Echt Waar 52  
  ALMERE 111 P. Raadsheer Jace 56 25
  HUIZEN 595 Wim Buijs Augustijn 57  
  HUIZEN 513 Stephan van den Berg Léa Pair 60  
  HUIZEN 510 Pieter Reinhardt Tirion 66 0
  HUIZEN 550 Menno Ledel Windmaker 69 0
  HUIZEN 524 Jelle Bergsteijn Chill out 72 0
  ALMERE 7707 M. Snel Sealous 84  
  ALMERE 499 R. van Niejenhuis Boekanier 84  
           
  Haven Zeilno Naam Deelnemers eindresultaat Almere alleen
  ALMERE 433 F. Schopman Di Lago 25 6
  ALMERE 453 A. Petrus Adventure 23 12
  ALMERE 456 S. Stoffers Wolk 38 14
  ALMERE 458 J. Wiggers Kek 34 17
  ALMERE 406 J. Gerrits First Love 46 21
  ALMERE 111 P. Raadsheer Jace 56 25
  ALMERE 7707 M. Snel Sealous 84 32
  ALMERE 499 R. van Niejenhuis Boekanier 84 32